Nieuws

Zandbeek haalt 3 nieuwe pioniers binnen!

14-01-2021
Zandbeek haalt 3 nieuwe pioniers binnen!

Ook in 2021 zetten wij weer vol in op pionieren. Daarom versterken wij ons team met 3 nieuwe toppers. Een hartelijk welkom aan deze nieuwe pioniers:

Jelle Burger
Van typmachine tot smartphone of laptop: onze nieuwe copywriter Jelle kan overal op vooruit. Deze muziekfanaat werkte voorheen onder meer als recensent voor Festivalinfo en schreef bij MPG.today menig pareltje voor onder meer het UWV en de NS. Vanaf deze maand zet hij zijn typskills ook voor ons in.

Silke van de Put
Na jaren in Amsterdam te hebben gewoond, begon het toch weer te kriebelen en keerde Silke vorig jaar terug naar haar heimat Brabant. Na een succesvolle studie communicatiewetenschappen werkt ze sinds oktober bij Zandbeek als projectmanager, maar wellicht dat er nog een alternatief carrièrepad als voice-over in zit, want sinds corona is het Silke’s hobby om boeken aan vriendinnen voor te lezen.

Glenn Vervoort
Glenn rolde van zijn studie communicatie zo door naar een functie als strateeg bij Zandbeek. Sinds november versterkt hij ons team met zijn communicatieskills en leert hij ons via zijn eigen limoncellomerk hoe échte limoncello hoort te smaken.

Ook zin in een potje pionieren (of tafeltennis)? Check onze vacatures!

Kun je er geen genoeg van krijgen?

Geen paniek. We hebben nog veel meer te melden!

Bekijk al ons nieuws